چگونه میتوانم سیگنال تلفن همراه خود را در خانه تقویت کنم؟

تقویت آنتن موبایل در خانه

در دنیای متصل که در آن زندگی میکنیم، انتظار داریم که بتوانیم از
تلفن همراه خود در هر کجا که برویم استفاده کنیم، خانه، مدرسه، ماشین، خرید،
سالن ورزشی یا رستوران یا هر جا که برویم انتظار داریم تلفن های ما کار کنند.
هنگامی که در خانه هستید، انتظار دارید که سیگنال سلولی قوی داشته باشید
تا بتوانید به راحتی در اینترنت با دوستان تماس بگیرید
یا چت کنید، بنابراین چگونه میتوانید سیگنال تلفن همراه خود را در خانه تقویت کنید؟
در ادامه به چند نکته برتر ما برای بهبود سیگنال سلولی خود بخوانید:

نکات تقویت آنتن موبایل در خانه:

1.چه عواملی باعث پذیرش بد تلفن همراه در خانه شما میشود؟
برای افزایش سیگنال سلولی در خانه، ابتدا باید بدانید که چه چیز هایی میتواند باعث ضعف دریافت سلول شود. اگر خانه شما دارای پنجره های با انرژی کارآمد، سقف فلزی یا سایدینگ باشد یا ازبتون یا آجر ساخته شده باشد، این میتوانند سیگنال را مسدود کنند.
اگر خانه شما در یک منطقه روستایی است به احتمال زیاد از نزدیکترین برج سلولی فاصله دارید که می تواند منجر به ضعف سیگنال شود.

2.تقویت کننده سیگنال تلفن همراه برای منازل
یکی از بهترین راه های افزایش سیگنال شبکه تلفن همراه در خانه شما، تقویت کننده سیگنال تلفن همراه است. تقویت ککنده سیگنال تلفن همراه سیگنال بیرونی را به داخل خانه شما تقویت میکند، بنابراین شما شروع به دریافت سریعتر داده ها، کیفیت صدای بهتر و سیگنال قوی برای همه در خانه خود میکنید.

3.چگونه سیگنال سلولی را در خانه بصورت رایگان تقویت کنیم
اگر مشکلی در تلفن خود دارید، سعی کنید آن را خاموش کنیدتا ببینید آیا سیگنال سلولی بهبود میابد یا خیر. همچنین به نحوه نگه داشتن تلفن در هنگام برقراری تماس توجه کنید. اطمینان پیدا کنید که به صورت ما نا خواسته آنتن داخلی دستگاه را مسدود نمی کنید.
باتری تلفن خود را بررسی کنید
تقویت آنتن موبایل در خانه
برنامه ها و وب سایت های زیادی وجود دارند که میتوانید از آنها استفاده کنید تا به راحتی نزدیکترین برج سلول را پیدا کنید. هنگامی که می دانید برج سلولی در کجا واقع شده است، می دانید که سیگنال شما از کجا می رود. اکنون میتوانید آزمایش کنید تا سیگنال سلولی بهتری را در خانه خود پیدا کنید. به عنوان مثال، به نزدیکی برج خانه خود بروید تا ببینید که آیا این خدمات شما را در خانه بهبود میبخشد یا خیر.